Opro – ochraniacze na zęby

O NAS

DZIEDZICTWO

Założona ponad 20 lat temu w 1997 roku przez dr. Anthony’ego Lovata marka OPRO jest najbardziej zaawansowaną technicznie firmą produkującą ochraniacze szczęki na świecie i wiodącym pionierem w dziedzinie ochrony jamy ustnej. W naszym najnowocześniejszym zakładzie produkcyjnym w Hertfordshire jesteśmy oddani dostarczaniu zaawansowanej technologii, innowacji i bezpieczeństwa sportowcom każdej dyscypliny kontaktowej na wszystkich poziomach zaawansowania. Dla profesjonalnych sportowców, którzy noszą nasze ochraniacze szczęki, wsparcie i inspiracja mają kluczowe znaczenie na długiej drodze do sukcesu sportowego.

WSPÓŁPRACA Z ORGANIZACJAMI SPORTOWYMI I SPORTOWCAMI

Od lata mamy zaszczyt dostarczać nasze ochraniacze na zęby wielu czołowym sportowcom na świecie i jesteśmy dumni z bycia oficjalnym partnerem dla największych międzynarodowych federacji sportowych. Aby wymienić tylko kilka, z dumą dbamy o bezpieczeństwo zawodników rugby Anglii i Nowej Zelandii, reprezentacji olimpijskiej Taekwondo, gwiazd UFC i reprezentacji hokejowej Wielkiej Brytanii. Sportowcy tych dyscyplin ufają nam, ponieważ wiedzą, że kiedy noszą ochraniacze szczęki OPRO, mogą skoncentrować się na swoim sporcie i mieć pewność, że ich zęby i dziąsła są chronione przez najlepiej dopasowane i najwygodniejsze ochraniacze na zęby na świecie!

WIELOKROTNIE NAGRADZANE PRODUKTY

Wykorzystaliśmy nasze doświadczenie i wiedzę w produkcji „szytych na miarę” ochraniaczy zębów, tworząc gamę produktów do samodzielnego dopasowania. Ochraniacze OPRO „Self-Fit” nadają się do wszystkich sportów kontaktowych i zapewniają doskonałe dopasowanie i trzymanie dzięki naszym unikalnym i opatentowanym „fiszbinom” OPRO – strukturom ścianek, które rozpadają się po umieszczeniu w gorącej wodzie, a następnie formują ściśle wokół zębów i tkanki miękkiej, aby zapewnić idealne dopasowanie. Daje to użytkownikowi najlepszą możliwą ochronę w segmencie ochraniaczy „Boil & Bite” (zagotuj i zagryź). Uwielbiamy zapewniać ochronę sportowcom i entuzjastom wszystkich grup wiekowych i dyscyplin. Nie musisz być zawodowcem, aby wymagać najwyższej ochrony i komfortu!

Brytyjskie dziedzictwo jest dla nas ważne. Wszystkie produkty OPRO są produkowane w Wielkiej Brytanii i dostępne na całym świecie za pośrednictwem sieci sprzedawców i dystrybutorów. Nasze ochraniacze na dziąsła posiadają certyfikat CE, a w 2007 roku zostaliśmy uhonorowani nagrodą Queen’s Award for Innovation w uznaniu naszej przełomowej pracy w dziedzinie ochrony jamy ustnej. W kwietniu 2019 r. zostaliśmy docenieni ponownie za naszą pracę i po raz kolejny otrzymaliśmy nagrodę Queens Award for Innovation za serię Snap-Fit. Jako marka z pasją dbamy o środowisko i podejmujemy przyjazne dla środowiska decyzje tam, gdzie to możliwe.

INNOWACJE I EKSPERTYZY

Przesuwanie granic jest w naszym DNA, dlatego nieustannie poszukujemy nowych sposobów ulepszania naszych produktów. Ochraniacze zębów OPRO są teraz dostępne z dodatkiem przeciwdrobnoustrojowym Biomaster, który, jak udowodniono, hamuje rozwój bakterii nawet o 99,99%, zapewniając ochronę jamy ustnej i zębów.

Pierwsze 20 lat działalności było ekscytującą podróżą i nie możemy się doczekać kolejnych 20 lat i więcej. Bez względu na to, co przyniesie przyszłość, będziemy śledzić rozwój sportu i dbać o Wasze bezpieczeństwo!