Opro – ochraniacze na zęby

OCHRANIACZE NA ZĘBY DLA RUGBY ANGLIA

OPRO jest dumne z bycia oficjalnym dostawcą ochraniaczy na zęby dla angielskiej drużyny rugby, zaopatrujemy reprezentacje narodowe od juniorów do pierwszej XV przez ponad 15 lat, w tym zwycięską drużynę Pucharu Świata z 2003 roku!

Rugby Football Union (RFU) jest pierwszym międzynarodowym organem zarządzającym sportem przed utworzeniem World Rugby. Organizacja promuje i prowadzi sport, organizuje mecze międzynarodowe dla reprezentacji narodowych oraz zapewnia kompleksowy program treningowy dla zawodników i działaczy.

OPRO od dawna współpracuje z England Rugby, zaopatrując tysiące zawodników, od drużyn juniorów po seniorów, zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Angażując się w rozwój sportu na poziomie podstawowym, OPRO jest również oficjalnym dostawcą projektu „England Rugby’s All Schools Project”.

Projekt All Schools inwestuje w młode pokolenie, angażując ponad milion dzieci w celu uczynienia życia szkolnego zdrowszym i polepszenia ich samooceny. OPRO każdego roku dostarcza ochraniacze na zęby dla projektu, aby zapewnić każdemu dziecku wyjątkową ochronę zdrowia.